- 20%

Mustela – Spray pas diellit

Original price was: 2,000 Lekë.Current price is: 1,600 Lekë.

(After Sun Spray)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Përkujdesje pas diellit për bebe dhe fëmijë që nga dita e parë e lindjes

 • Hidraton, qetëson dhe freskon menjëherë
 • Aromë e ëmbël dhe delikate
 • Fal butësi, elasticitet dhe rehati lëkurës

Siguri e garantuar që nga lindja* :

 • Testuar nën kontroll dermatologjik dhe pediatrik
 • Tolerancë e lartë
 • Hipoalergjenik – Formuluar për të minimizuar rreziqet nga reaksionet alergjike.
 • 0% paraben, ftalate, fenoksietanol.

Përbërësit dhe natyraliteti

 • Avocado Perseose®: përbërës aktiv me origjinë natyrale i patentuar: përforcon barrierën e lëkurës dhe ruan pasurinë e saj qelizore.
 • Vaj Jojoba : vaj me origjinë natyrale, emolient që ushqen lëkurën
 • Gjalpë Cupuaçu : gjalpë bimor me origjinë natyrale, i pasur në acide yndyrore themelore me veti hidratuese.

88 % përbërës me origjinë natyrale.

Udhëzime mbi përdorimin

Pas dushit ose banjës aplikoni Spray pas diellit mbi fytyrë dhe trup dhe masazhojeni lehtësisht për të lehtësuar depërtimin e përkujdesjes.

Firma

Mustela

Mosha

Fëmijë

Forma

Tubet

Sasia

125ml

AQUA /WATER/EAU, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, PROPANEDIOL DICAPRYLATE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, POLYGLYCERYL-6 DISTEARATE, 1,2-HEXANEDIOL, PERSEA
GRATISSIMA (AVOCADO) OIL, POLYACRYLATE CROSSPOLYMER-6, JOJOBA ESTERS, CAPRYLYL GLYCOL, GLYCERYL STEARATE SE, PARFUM (FRAGRANCE), CETYL ALCOHOL, POLYGLYCERYL-3 BEESWAX,
TOCOPHERYL ACETATE, CITRIC ACID, PERSEA GRATISSIMA (AVOCADO) FRUIT EXTRACT.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Mustela – Spray pas diellit”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART