- 20%

Mustela – Organic Multi-Purpose Balm

1,680 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Mustela – Organic Multi-Purpose Balm

Balsami shumë përdorimësh Mustela me 3 Ekstrakte nga fruti i Avokados është një balsam, formula unike e të cilit ushqen tupin,dhe nuk lë asnjë ndjesi ngjitjeje në lekurë.

Pas aplikimit lëkura është dukshëm e riparuar, e butë dhe e shëndetshme.

Ky balm trajtim kombinon 3 ekstrakte avokadoje:

 • Vaj i virgjër, zbutës dhe ushqyes
 • Sheqerna, hidratues dhe qetësues
 • Polifenole, antioksidantë dhe mbrojtës

99.7% e totalit të përbërësve janë me origjinë natyrale. 0.3% për të mbrojtur formulën.

E certifikuar ‘Cosmos Organic‘ nga Ecocert Greenlife sipas standardit Cosmos.

 • Pa aromatizues
 • Ngjyra dhe aroma e dhënë vijnë natyrshëm nga avokado
 • Vegane
 • E testuar dermatologjikisht.
 • Prodhuar në Francë.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në zonat e thata (fytyrë, buzë, qafë, krahë, duar, kutikula, gjunjë, etj.)

0/5 (0 Reviews)
Firma

Mustela

Mosha

0m+

Forma

Tubet

Sasia

75ml

Aqua/Water/Eau, Persea Gratissima (Avocado) Oil*, Caprylic/Capric Triglyceride, C10-18 TRiglycerides, Glycerin, Cetyl Alcohol, Polyglyceryl-3 Distearate, Xanthan Gum, Levulinic Acid, Glyceryl Stearate Citrate, Sodium Benzoate, Sodium Stearoyl Glutamate, Gellan Gum, Sodium Levulinate, Tocopherol, Hilanthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Propanediol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder*, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Mustela – Organic Multi-Purpose Balm”

LART