- 20%

Mustela – Organic Moisturizing Cream

1,760 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Mustela Organic Moisturizing Cream

Një krem i përbërë nga përbërës me origjinë natyralë, me aromë të lehtë dhe të butë për të hidratuar lëkurat sensitive dhe të brishta të të gjithë familjes që nga lindja (përfshirë foshnjat e porsalindura).

I certifikuar ‘Cosmos Organic’ nga Ecocert Greenlife sipas standardit Cosmos. 99% të përbërësve janë me origjinë natyrale. 50% të përbërësve janë nga ferma organike.

 • I testuar dermatologjikisht.
 • Pa parfum.
 • Vegan
 • Prodhuar në Francë.

Udhëzime mbi përdorimin

Pas banjës ose dushit, vendosini kremin në duar dhe mëpas aplikojeni në fytyrë dhe trup, veçanërisht në zonat e thata.

Firma

Mustela

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

150ml

Aqua/Water, Helianthus annuus (Sunflower), Seed Oil Glycerin, Polyglyceryl-3 Distearate C10-18 Triglycerides, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Glyceryl Stearate (Olive) Fruit Oil*, Glyceryl Stearate Citrate Levulinic Acid, Sclerotium Gum, Sodium Stearoyl Glutamate, Sodium Benzoate, Sodium Levulinate, Aloe Barbadensis, Leaf Juice Powder*, Tocopherol, Xanthan Gum.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Mustela – Organic Moisturizing Cream”

LART