- 20%

Mustela – Organic Melting Massage Balm

2,240 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Mustela Organic Melting Massage Balm

Balsami organik i masazhit hidraton në mënyrë të qëndrueshme lëkurën e foshnjës suaj që nga lindja.
Tekstura e tij xhel-në-vaj është ideale për masazhimin e fëmijës suaj dhe për të ndarë një moment butësie dhe mirëqenieje.
Formula e tij 100% natyrale me vaj avokadoje organike dhe një aromë të re me origjinë natyrale do të ofrojë një përvojë të re për shqisat e fëmi!

 • Fëmija juaj është i relaksuar dhe do të bjerë në gjumë më shpejt për një zgjim më të mirë.
 • Vaji i avokados ushqen dhe mbron lëkurën e fëmijës suaj.
 • Vaji organik i lulediellit, cili hidraton dhe zbut lëkurën. Glicerina organike me origjinë bimore, hidraton dhe kufizon humbjen e hidratimit të lëkurës.

Udhëzime mbi përdorimin

Në lëkurë të tharë mirë, merrni pak nga produkti dhe masazhoni trupin e bebes suaj. Balsami masazhues mund të përdoret çdo ditë, në lëkurë normale ose të thatë, jo të irrituar.

Ndjeni teksturën të transformohet nga xhel në vaj të shkrirë, ideale për një masazh nga 2 deri në 20 minuta.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Mustela

Mosha

0m+

Forma

Vazo

Sasia

90gr

CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, GLYCERIN**, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL*, AQUA/WATER/EAU, SUCROSE LAURATE, SUCROSE STEARATE, PERSEA GRATISSIMA (AVOCADO) OIL*, PERFUM (FRAGRANCE)

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Mustela – Organic Melting Massage Balm”

LART