- 20%

Mustela – Organic Cleansing Gel

2,000 Lekë

Kujdesi për pastrimin e trupit dhe flokëve. Për të rriturit, fëmijët, bebet (përfshirë foshnjat premature).

Përshkrimi i Produktit

Organic Cleansing Gel

Xhel pastrues organik Mustela është një xhel me formulë të biodegradueshme i përbërë nga përbërës me origjinë natyrale me aromë të lehtë dhe pa aromatizues të shtuar.

Shkuma e xhelit respekton lëkurën e brishtë të të gjithë familjes nga të vegjlit deri tek të moshuarit (përfshirë foshnjat e porsalindura). Nuk i irriton sytë.

I certifikuar ‘Cosmos Organic’ nga EcoCert Greenlife sipas Cosmos Standard. 97% e përbërësve janë me origjinë natyrale.

 • Testuar dermatologjikisht.
 • Vegan
 • Prodhuar në Francë.

Udhëzime mbi përdorimin

Hidhni në duar xhelin pastrues 2 deri në 4 herë dhe më pas lani trupin dhe flokët e lagur. Shpëlajeni me kujdes.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Mustela

Mosha

0m+

Forma

Shishe me pompë

Sasia

400ml

Aqua (Water), Lauryl Glucoside, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Disodium Cocoamphoacetate, Citric Acid, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Benzoate, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder*, Potassium Sorbate, Sodium Cocoyl Glutamate, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Mustela – Organic Cleansing Gel”

LART