- 20%

Mustela – Organic Change Cream

1,280 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Organic Change Cream

Kremi i nderrimit te pelenave organik Mustela është një krem i bazuar në vaj ulliri, luledielli dhe aloe vera që mbron dhe riparon  zonën e pelenave të bebes.

Skuqjet zbuten gjatë aplikimit dhe falë strukturës së tij që formon një film mbrojtës, kështu këkura është më e zbutur.

 • I çertifikuar ‘COSMOS Organic’ nga EcoCert Greenlife sipas Cosmos Standard.
 • 99% e përbërësve janë me origjinë natyrale
 • 50% e përbërësve janë nga ferma organike.
 • Produkt Vegan
 • Prodhuar në Francë

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni një shtresë të trashë në zonën e pelenave të bebes në lëkurë të pastër dhe të thatë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Mustela

Mosha

0m+

Forma

Tubet

Sasia

75ml

Aqua/Water, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Zinc Oxide, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Glycerin, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Unsaponifiables*, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Gluconolactone, Magnesium Sulfate, Ethyl Linoleate, Sodium Benzoate, Levulinic Acid, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder*, Sodium Levulinate, Calcium Gluconate.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Mustela – Organic Change Cream”

LART