- 20%

Mustela – Maternity Bust Firming Serum

2,240 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Mustela – Maternity Bust Firming Serum

Serumi i bustit nga Mustela është formuluar posaçërisht për të siguruar mbështetje dhe për të ruajtur shëndetin e lëkurës për bustin (gjoksin, qafën dhe qafën) e nënave të reja dhe në pritje, gjatë gjithë shtatzënisë para lindjes dhe pas lindjes. Përthithet lehtësisht nga lëkura dhe është i lejueshëm gjatë ushqyerjen me gji.

 • Pa Paraben
 • Pa Phthalate
 • Pa Fhenoxyethanol

I formuluar posaçërisht për të minimizuar rrezikun e reaksioneve alergjike, testuar nën kontrollin dermatologjik, gjinekologjik dhe pediatrik.

Udhëzime mbi përdorimin

Masazhoni butësisht serumin në gjoks, dekolte dhe qafë. Aplikojeni çdo mëngjes dhe mbrëmje.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Mustela

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet me pompë

Sasia

75ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Mustela – Maternity Bust Firming Serum”

Aqua /Water/ Eau, Peg-6, Butylene Glycol, Dextrin, 1,2-Hexanediol, Diphenylsiloxy Phenyl Trimethicone, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Glyceryl Caprylate, Hydrolyzed Soy Protein, Dimethicone/Phenyl Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Parfum (Fragrance), Xanthan Gum, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Sodium Hydroxide, Glucose, Sophora Japonica Fruit Extract, Centella Asiatica Extract, Sorbitol, Hydrolyzed Avocado Protein, Maltodextrin, Pentylene Glycol, Citric Acid, Lupinus Albus Seed Extract, Ci 47005 (Yellow 10), Ci 16035 (Red 40), Tocopherol

0/5 (0 Reviews)

LART