- 20%

Mustela – Maternity Balsam organik për gjirin

1,840 Lekë

(Maternity Organic Nursing Comfort Balm)

Përshkrimi i Produktit

Mustela Maternity balsam për gjirin është i çertifikuar organik, me përbërës 100% natyralë. Ai mbron kokat e gjirit, i zbut dhe ndihmon në riparimin e lëkurës, duke lejuar mamatë e reja të ushqejnë me gji në qetësi të plotë.

 • Mbron kokat e gjirit
 • Zbut ndjesinë e diskomfortit
 • Ndihmon në riparimin e lëkurës pas ushqyerjes me gji

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në gji pas çdo ushqyerje. Para çdo ushqyerje me gji sigurohuni që gjiri të jetë i pastër.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Mustela

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

30ml

Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Glycerin**, Aqua/Water/Eau, Sucrose Laurate , Sucrose Stearate, TOCOPHEROL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL
*Ingredient from organic farming.**Made using organic ingredient.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Mustela – Maternity Balsam organik për gjirin”

LART