Multi-Mam Balm

(1 përshtypje mbi produktin)

2,000 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Multi-Mam Balm rekomandohet për të parandaluar çarjen e kokave të gjirit dhe për të përmirësuar gjendjen e indeve të zonës përreth kokave. Nuk është i ngjitshëm dhe përthithet shpejt, ai mbron zonën duke rivendosur yndyrën natyrale të lëkurës. Nuk është e nevojshme të pastrohet para se të ushqeni me gji.

Përkujdesje bimore për gjirin për nënat

 • Mbron kokat e gjirit para dhe pas ushqimit me gji
 • Parandalon çarjen dhe e mban lëkurën e butë dhe të shëndetshme
 • Bazë bimore alternative e Lanolinës
 • E lehtë për aplikim

 

0/5 (0 Reviews)
Firma

BioClin B.V.

Mosha

Të gjithë

Sasia

30ml

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Multi-Mam Balm
 • Ornela M. (blerës i verifikuar)

  Ky produkt te shpeton jeten ?

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART