Multi-Gyn – FloraPlus

2,000 Lekë

Ndihmon  dhe qetëson simptomat e mykut vaginal

Përshkrimi i Produktit

Multi-Gyn FloraPlus

FloraPlus trajton dhe parandalon problemet e mykut vaginal (Candida Albicans). Lehtëson kruajtjen, acarimin, aromën dhe sekrecionet pa rrezikuar që trupi të fitojë rezistencë.

 • Mban vaginën tuaj në ekuilibër duke luftuar mikrobet e dëmshme nëpërmjet kompleksi bioaktiv 2QR dhe duke mbështetur laktobacilet e nevojshme.
 • Gjithashtu optimizon pH vaginal.
 • Efektiv në trajtimin dhe parandalimin e problemeve të përsëritura vaginale.
 • Zbut shqetësimet si sekrecionet, kruajtjen, acarimin, skuqjen dhe ndjeshmërinë.
 • Produkt natyral, pa aromë, nuk ka përbërës me origjinë shtazore, nuk ka konservant apo hormone.

Udhëzime mbi përdorimin

 • Për trajtimin e problemeve të mykut vaginal: Përdorni 1 tub dozë të vetme pak para se të flini, për 5 ditë rresht.
 • Për lehtësimin e drejtpërdrejtë të kruajtjes vaginale, acarimit, aromës dhe sekrecioneve: Aplikoni 1 tub dozë të vetme në çdo kohë që keni nevojë për lehtësim të simptomave të tilla.
 • Për parandalimin e problemeve vaginale (si infeksionet e përsëritura): për të stimuluar laktobacilet e mira dhe për t’u mbrojtur nga problemet vaginale aplikoni FloraPlus., çdo 3 ditë.
Firma

Multi-Gyn

Mosha

18+

Forma

tubet me aplikator

Sasia

5 (5ml)

Galactoarabinan Polyglucoronic Acid Crosspolymer, Monosaccharides, Amino Acids, Vitamins

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Multi-Gyn – FloraPlus”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART