- 10%

Mommys`s Bliss – Organic Baby Cough Syrup + Immunity Support (4m+)

2,610 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Mommys`s Bliss – Organic Baby Cough Syrup + Immunity Support

Një suplement bimor i krijuar me kujdes për foshnjat, për të qetësuar fytin e thatë dhe ndihmon kur kolliten për të pastruar mukozën.

 • I vetmi produkt organik i kollës dhe mukusit i certifikuar nga USDA për foshnjat nga 4 muajsh
 • Agavet organike ndihmojnë fëmijën tuaj kur kollitet dhe pastrojnë mukozën
 • Vitamina C dhe ekstrakti organik i elderberry mbështesin imunitetin
 • Formuluar pa mjaltë
 • Pa alkool, pa përmirësuar apo ngjyrues artificial dhe pa 8 alergjenët kryesorë

Udhëzime mbi përdorimin

 • Për fëmijët 4-12 muaj rekomandohet 2 ml.
 • Për fëmijet 1- 3 vjeç rekomandohet 5 ml.

Tundeni mirë para përdorimit. Shtypeni plotësisht pistonin e shiringës dhe futeni në përshtatës. Përmbysni shishen dhe tërhiqeni shiringën për të rregulluar volumin. Administrojeni ngadalë në anën e gojës/në brendësi të faqes.

Mund të merret deri në 6 herë brenda një periudhe 24-orëshe. Mund të përdoret sipas nevojës, një herë në 4 -6 orë. Mos e tejkaloni sasinë e rekomanduar maksimale në ditë.

Kur përdorni me shurupin e kollës Mommy’s Bliss Organic Baby Cough Syrup Night Time, mos i kaloni gjithsej 6 doza të kombinuara brenda një periudhe 24-orëshe.

Mund të përdoret deri në 3 muaj pas hapjes.

Firma

Mommy's Bliss

Mosha

Fëmijë

Forma

Flakon

Sasia

50 ml

Organic Agave Syrup, Water, Citric Acid

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Mommys`s Bliss – Organic Baby Cough Syrup + Immunity Support (4m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART