- 10%

Mommy’s Bliss – Organic Kids Elderberry Syrup (1-12 vjeç)

3,690 Lekë

Kategoria: Firma:

Përshkrimi i Produktit

Mommy’s Bliss – Organic Kids Elderberry Syrup

Mbështetje imune e krijuar për fëmijët 1+ Elderberry organike, Echinacea dhe Agave.
Me vitaminë C, vitaminë D3, zink dhe Echinacea të pasur me antioksidantë me shije të mire, e miratuar nga fëmijët.
Pa sheqer të shtuar, pa alkool, pa shije apo ngjyra artificiale dhe pa 8 alergjenët kryesorë NSF Certified

Udhëzime mbi përdorimin

Tundeni mirë. Hiqni kapakun dhe vulën. Përmbysni shishen dhe mbusheni shiringen deri ne fund. Administrojeni ngadalë në anën e gojës/në brendësi të faqes.

Mund të përdoret një herë në ditë. Mos e tejkaloni masën e rekomanduar.Nuk duhet të përdoret 3 muaj mbas hapjes.

Firma

Mommy's Bliss

Mosha

Fëmijë

Sasia

90ml

Forma

Flakon

Organic Agave Syrup, Water, Citric Acid, vitamin C,vitamin D3, zink, Echinacea

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Mommy’s Bliss – Organic Kids Elderberry Syrup (1-12 vjeç)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART