- 10%

Mommy`s Bliss – Organic Gripe Water Gel

3,465 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Mommy`s Bliss – Organic Gripe Water Gel

Një xhel ekstra i butë i formuluar për të sapolindurit që lehtëson shqetësimet e rastësishme të stomakut nga gazrat, dhimbjet e barkut apo shqetësime të tjera.

 • E njëjta formulë e lëngshme e Grape Water  në një format të ri më të lehtë për t’u administruar.
 • Ndihmon në lehtësimin e gazrave dhe shqetësimit të stomakut, ndërkohë që promovon gjumë të qetë.
 • Projektuar nga nënat për qiellzën e ndjeshme të foshnjës
 • E bërë me xhenxhefil organik dhe kopër
 • Pa sheqer të shtuar, pa alkool, pa shije apo ngjyra artificiale dhe pa 8 alergjenët kryesorë

Udhëzime mbi përdorimin

Lani duart mirë para përdorimit. Aplikoni një sasi të vogël, me madhësi sa bizele (0,33 g) të gripe water në majë të gishtit tuaj dhe futeni në brendësi të faqes ose në biberon dhe lëreni fëmijën ta konsumojë ngadalë.

Mos e përzieni me formulë ose qumësht gjiri. Jepni veçmas nga ushqimet. Mos e administroni tek foshnjat më të vogla se 2 javë ose më pak se 7 paund. Mos e tejkaloni përdorimin e rekomanduar ditor.

Firma

Mommy's Bliss

Mosha

Fëmijë

Forma

Tubet

Sasia

15gr

Organic Vegetable Glycerin, Purified Water, Xanthan Gum, Organic Fennel Seed, Organic Ginger Root, Citric Acid, Sodium Bicarbonate

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Mommy`s Bliss – Organic Gripe Water Gel”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART