- 10%

Mommy`s Bliss – Organic Gripe Water Gel Night Time

3,465 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Mommy`s Bliss – Organic Gripe Water Gel Night Time

Një xhel ekstra i butë i formuluar për të sapolindurit që lehtëson shqetësimet e rastësishme të stomakut nga gazrat, dhimbjet e barkut  dhe ndihmon për të nxitur një gjumë të qetë.

 • E njëjta formulë e lëngshme e ujit gripe e provuar dhe e vërtetë në një format të ri më të lehtë për t’u administruar.
 • Ndihmon në lehtësimin e gazit dhe shqetësimit të stomakut që shpesh shoqërohet me dhimbje barku dhe shqetësim, ndërkohë që promovon gjumë të qetë.
 • Krijuar me përzierjen Bliss Bedtime (lule organike kamomil, passionflower organike dhe balsam organik limoni)
 • Pa sheqer të shtuar, pa alkool, pa shije apo ngjyra artificiale dhe pa 8 alergjenët kryesorë

Udhëzime mbi përdorimin

Lani duart mirë para përdorimit. Aplikoni një sasi të vogël, me madhësi sa bizele (0,33 g)  në majë të gishtit tuaj dhe futeni në brendësi të faqes ose në biberon dhe lëreni fëmijën ta konsumojë ngadalë.

Mos e përzieni me formulë ose qumësht gjiri. Jepni veçmas nga ushqimet. Mos e administroni tek foshnjat më të vogla se 2 javë ose më pak se 7 paund. Mos e tejkaloni përdorimin e rekomanduar ditor.

Firma

Mommy's Bliss

Mosha

Fëmijë

Forma

Tubet

Sasia

15gr

Organic Vegetable Glycerin, Purified Water, Xanthan Gum, Organic Chamomile, Organic Fennel Seed, Organic Ginger Root, Organic Lemon Balm, Organic Passionflower, Citric Acid, Sodium Bicarbonate

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Mommy`s Bliss – Organic Gripe Water Gel Night Time”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART