- 10%

Mommy’s Bliss – Kids Organic Cough Syrup Night Time

2,970 Lekë

Për fëmijë 1-12 vjeç

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Mommy’s Bliss – Organic Cough Syrup Night Time

Një shtesë ushqimore me bazë bimore për fëmijët që i ndihmon në lehtësimin e kollës duke promovuar një gjumë të qetë.

 • Agave organike USDA, mjaltë, lëvore qershie të egër dhe kamomil
 • Ndihmon me kollën për shkak të fytit të thatë ose të irrituar
 • Shije e ëmbël për fëmijët
 • Pa përbërës artificialë, alkol ose parabene

Udhëzime mbi përdorimin

Tundeni mirë. Hidhni sasinë e rekomanduar në kupën matëse. Shpëlajeni pas përdorimit.

Mund të përdoret sipas nevojës, çdo 4-6 orë, deri në 3 herë në ditë. Përdoreni para gjumit pasi mund të shkaktojë përgjumje.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Mommy's Bliss

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe

Sasia

120ml

Organic Agave, Organic Ivy Leaf, Vitamin C, Organic Slippery Elm Bark, Organic Ginger Root, Water, Citric Acid + Bedtime Bliss Blend™: Organic Chamomile, Organic Lemon Balm, Organic Passionflower

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Mommy’s Bliss – Kids Organic Cough Syrup Night Time”

LART