- 10%

Mommy’s Bliss – Kids Organic Cough Syrup + Immunity Support

2,970 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Mommy’s Bliss – Organic Cough Syrup + Immunity Support

Një shtesë ushqimore me bazë bimore e krijuar posaëërisht për fëmijët për të qetësuar fytin e thatë dhe për ti ndihmuar kur kolliten për të pastruar mukozën. Kur fëmija juaj kollitet, mund të jetë e mundimshme për ta dhe për ju. Produkt i sigurtë, organik që mund t’i ndihmojë kur kolliten për të pastruar mukozën duke mbështetur sistemin e tyre imunitar.

 • Certifikuar nga USDA për fëmijë mbi 1 vjeç
 • Vitaminë C dhe zink
 • Pa alkool
 • Pa ngjyrues
 • Pa gluten

Udhëzime mbi përdorimin

Tundeni mirë. Hidhni sasinë e rekomanduar në kupën matëse. Shpëlajeni pas përdorimit. Mund të përdoret sipas nevojës, çdo 4-6 orë, deri në 3 herë në ditë. Përdoreni para gjumit pasi mund të shkaktojë përgjumje.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Mommy's Bliss

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe

Sasia

120ml

Organic Agave, Organic Honey, Organic Ivy Leaf, Organic Elderberry Fruit Extract, Zinc, Vitamin C, Organic Slippery Elm Bark, Organic Ginger Root, Water, Citric Acid

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Mommy’s Bliss – Kids Organic Cough Syrup + Immunity Support”

LART