- 10%

Mommy’s Bliss – Kids Cough Syrup Day + Night Combo Pack

4,725 Lekë

Set Mommy’s Bliss, përmban dy shurupë të cilët ndihmojnë në trajtimin e kollës dhe suportojnë sistemin imunitar të fëmijës.

Për fëmijë 1-12 vjeç

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Mommy’s Bliss – Kids Cough Syrup Day + Night Combo Pack

Set Mommy’s Bliss, përmban dy shurupë të cilët ndihmojnë në trajtimin e kollës dhe suportojnë sistemin imunitar të fëmijës.

Mommy’s Bliss – Organic Cough Syrup + Immunity Support Day Time

Një shtesë ushqimore me bazë bimore e krijuar posaëërisht për fëmijët për të qetësuar fytin e thatë dhe për ti ndihmuar kur kolliten për të pastruar mukozën. Kur fëmija juaj kollitet, mund të jetë e mundimshme për ta dhe për ju. Produkt i sigurtë, organik që mund t’i ndihmojë kur kolliten për të pastruar mukozën duke mbështetur sistemin e tyre imunitar.

 • Certifikuar nga USDA për fëmijë mbi 1 vjeç
 • Vitaminë C dhe zink
 • Pa alkool
 • Pa ngjyrues
 • Pa gluten

Udhëzime mbi përdorimin

Tundeni mirë. Hidhni sasinë e rekomanduar në kupën matëse. Shpëlajeni pas përdorimit. Mund të përdoret sipas nevojës, çdo 4-6 orë, deri në 3 herë në ditë. Përdoreni para gjumit pasi mund të shkaktojë përgjumje.

Mommy’s Bliss – Organic Cough Syrup Night Time

Një shtesë ushqimore me bazë bimore për fëmijët që i ndihmon në lehtësimin e kollës duke promovuar një gjumë të qetë.

 • Agave organike USDA, mjaltë, lëvore qershie të egër dhe kamomil
 • Ndihmon me kollën për shkak të fytit të thatë ose të irrituar
 • Shije e ëmbël për fëmijët
 • Pa përbërës artificialë, alkol ose parabene

Udhëzime mbi përdorimin

Tundeni mirë. Hidhni sasinë e rekomanduar në kupën matëse. Shpëlajeni pas përdorimit.

Mund të përdoret sipas nevojës, çdo 4-6 orë, deri në 3 herë në ditë. Përdoreni para gjumit pasi mund të shkaktojë përgjumje.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Mommy's Bliss

Mosha

Fëmijë

Sasia

120ml

Organic Agave, Organic Ivy Leaf, Vitamin C, Organic Slippery Elm Bark, Organic Ginger Root, Water, Citric Acid + Bedtime Bliss Blend™: Organic Chamomile, Organic Lemon Balm, Organic Passionflower, Organic Honey, Organic Ivy Leaf, Organic Elderberry Fruit Extract, Zinc, Vitamin C, Organic Ginger Root, Water, Citric Acid

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Mommy’s Bliss – Kids Cough Syrup Day + Night Combo Pack”

LART