- 10%

Mommy’s Bliss – Calm + Magnesium

5,850 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Mommy’s Bliss – Calm + Magnesium

Calm + Magnesium është  një përzierje e ekuilibruar me kujdes e kalciumit dhe magnezit për të mbështetur kockat e forta, dhe me përmbajtje të barit të bletës (Melissa Officinalis) për t’ju ndihmuar të relaksoheni, duke zbutur stresin.

 • Përzierje e ekuilibruar e mineraleve kalcium dhe magnez për të mbështetur kockat
 • Ekstrakti organik i barit të bletës nxit relaksimin
 • Promovon shëndetin e kockave dhe muskujve
 • Kapsula të vogla, të lehta për t’u gëlltitur
 • Pa sheqer të shtuar, xhelatinë, pa alkool, gluten, sojë, pa shije apo ngjyrues artificial dhe pa 8 alergjenët kryesorë.
 • Projektuar nga nënat

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni 2 kapsula në mbrëmje. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar prej 2 kapsulash në ditë.

Firma

Mommy's Bliss

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapsula

Sasia

90

calcium and magnesium
Other Ingredients: Vegetable Cellulose, Microcrystalline Cellulose.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Mommy’s Bliss – Calm + Magnesium”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART