- 10%

Mommy’s Bliss – Baby Cough Syrup & Mucus Immunity Support + Night Time Combo Pack

(1 përshtypje mbi produktin)

3,915 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Mommy’s Bliss – Baby Cough Syrup & Mucus Immunity Support + Night Time Combo Pack

Combo Pack përmban:

Mommys’s Bliss – Organic Baby Cough Syrup + Immunity Support

Një suplement bimor i krijuar me kujdes për foshnjat, për të qetësuar fytin e thatë dhe ndihmon kur kolliten për të pastruar mukozën.

 • I vetmi produkt organik i kollës dhe mukusit i certifikuar nga USDA për foshnjat 4 muajsh+
 • Agavet organike ndihmojnë fëmijën tuaj kur kollitet dhe pastrojnë mukozën
 • Vitamina C dhe ekstrakti organik i elderberry mbështesin imunitetin
 • Formuluar pa mjaltë
 • Pa alkool, pa shije apo ngjyra artificiale dhe pa 8 alergjenët kryesorë

Mommy’s Bliss – Organic Baby Cough Syrup Night Time

Një suplement bimor për të qetësuar fytin e thatë dhe për t’i ndihmuar foshnjat kur kolliten të pastrojnë mukozën duke nxitur një gjumë të qetë.

 • Agavet organike ndihmojnë fëmijën tuaj kur kollitet dhe pastrojnë mukozën
 • Kamomili, balsami i limonit dhe passionflowers qetësojnë dhe nxisin relaksimin tek fëmija

Udhëzime mbi përdorimin

 • Për fëmijet 4-12 muaj rekomandohet 2 ml.
 • Për fëmijet 1- 3 vjeë rekomandohet 5 ml.

Tundeni mirë para përdorimit. Shtypeni plotësisht pistonin e shiringës dhe futeni në përshtatës. Përmbysni shishen dhe tërhiqeni shiringën për të rregulluar volumin. Administrojeni ngadalë në anën e gojës/në brendësi të faqes.

Mund të merret deri në 6 herë brenda një periudhe 24-orëshe. Mund të përdoret sipas nevojës, një herë në 4 -6 orë. Mos e tejkaloni sasinë e rekomanduar maksimale në ditë.

Kur i përdorni në të njejtën kohë të dy shurupet, mos i kaloni gjithsej 6 racione të kombinuara brenda një periudhe 24-orëshe.

Mund të përdoret deri në 3 muaj pas hapjes.

Firma

Mommy's Bliss

Mosha

Fëmijë

Forma

Flakon

Sasia

50 ml

Pështypjet mbi produktin
 • 1
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  100%
1 përshtypje për Mommy’s Bliss – Baby Cough Syrup & Mucus Immunity Support + Night Time Combo Pack
 • Klajdi C. (blerës i verifikuar)

  Dita e peste qe ja perdor femijes dhe asgje nuk ben

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART