- 10%

Mommy’s Bliss – Baby Constipation Ease (6m+)

3,150 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Mommy’s Bliss – Baby Constipation Ease (6m+)

Një lëng i butë bimor që lehtëson në mënyrë të sigurtë dhe efektive konstipacionin dhe nxit lëvizjet e rregullta të zorrëve.

 • Formulë tepër e butë nuk përfshin laksativë të ashpër
 • Aromë të ëmbël
 • Nuk ka nevojë për ftohje
 • Pa sheqer të shtuar, pa alkool, pa shije apo ngjyra artificiale dhe pa 8 alergjenët kryesorë

Udhëzime mbi përdorimin

Tundeni mirë. Sedimenti është normal. Mund të merret deri në 2 herë në ditë derisa lëvizjet e zorrëve të jenë të rregullta ose të përmirësuara.

Mos e konsumoni 6 javë pas hapjes.

 • 6 muaj – 3 vjeç: 1 lugë çaji (5 ml),
 • Fëmijët mbi 3 vjeç: 2 lugë çaji (10 ml)
 • Të rriturit: 2 lugë gjelle (30 ml)

Deionized Water, Vegetable Glycerin, Prune Juice Concentrate, Magnesium Chloride, Polydextrose (a prebiotic soluble fiber), Citric Acid , Organic Fennel Extract, Organic Dandelion extract, Potassium Sorbate.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Mommy’s Bliss – Baby Constipation Ease (6m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART