Milupa – Aptamil 3 Qumësht për bebe (mbi 12 muaj)

1,490 Lekë

400gr

In stock

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Qumësht për bebe mbi 12 muaj

Përzierje unike prebiotikësh (scGOS/lcFOS); LCPUFA (zinxhir i gjatë acidesh yndyrore shumëfishe të pangopura); proteina; vitamina; antioksidantë; fibra prebiotike; hekur; kalcium dhe minerale të domosdoshme për rritjen e shëndetshme të bebes (në sasitë dhe raportet e duhura).

Ka rreth 40 herë më shumë hekur; 9 herë më shumë Omega-6; shumë herë më tepër vitamina A, C dhe D se sa qumështi i lopës.

Shënim i rëndësishëm:

Qumështi i gjirit është ushqimi ideal për rritjen e shëndetshme dhe për zhvillimin e foshnjave dhe fëmijëve. Ai mbron nga diarreja dhe sëmundjet e tjera.

Kujdes: Ky produkt do të përdoret për foshnjat mbi 12 muaj. Kutia duhet të ruhet në një vend të freskët deri në 3 muaj pas hapjes. Qumështi formulë i përgatitur në shishe duhet të hidhet menjëherë pas çdo vakti ushqyerjeje.

Firma

Milupa

Linja

Aptamil

Mosha

Fëmijë

Forma

Kuti

Sasia

400gr

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Milupa – Aptamil 3 Qumësht për bebe (mbi 12 muaj)”

LART