Milupa – Aptamil 2 Qumësht për bebe (6-12 muaj)

This product is currently out of stock and unavailable.

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Qumësht për bebe nga 6-12 muaj

Në krahasim me Aptamil 1, përmban dyfishin e sasisë së hekurit që t’u përgjigjet nevojave në rritje të kësaj moshe, më shumë kalcium; vitamina A, D.

Përzierje unike prebiotikesh (scGOS/lcFOS); LCPUFA (zinxhir i gjatë acidesh yndyrore shumëfishe të pangopura); proteina; vitamina; antioksidantë; fibra prebiotikë; hekur; kalcium dhe minerale të domosdoshme për rritjen e shëndetshme të bebes (në sasitë dhe raportet e duhura).

Shënim i rëndësishëm:

Qumështi i gjirit është ushqimi ideal për rritjen e shëndetshme dhe për zhvillimin e foshnjave dhe fëmijëve. Ai mbron nga diarreja dhe sëmundjet e tjera.

Kujdes: Ky produkt do të përdoret për foshnjat mbi 6 muaj. Kutia duhet të ruhet në një vend të freskët deri në 3 jave pas hapjes. Qumështi formulë i përgatitur në shishe duhet të hidhet menjëherë pas çdo vakti ushqyerjeje.

0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Milupa

Linja

Aptamil

Mosha

Fëmijë

Forma

Kuti

Sasia

400gr, 800gr

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Milupa – Aptamil 2 Qumësht për bebe (6-12 muaj)”

LART