Milupa – Aptamil 2 Comfort Qumësht për bebe (6-12 muaj)

1,700 Lekë

400gr

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Qumësht për foshnja nga 6-12 muaj

Qumësht për trajtimin e dhimbjeve të barkut dhe kapsllëkut nëpërmjet ushqimit.

Comfort 2 është formulë e kompletuar për trajtimin e kolikave të barkut (kapsllëkut, gazrave, refluksit, intolerancës ndaj ushqimit etj.). Ka përqindje të ulet laktoze dhe proteina pjesërisht të hidrolizuara. Përmban një përzierje speciale vlerash ushqyese.

Shënim i rëndësishëm:

Qumështi i gjirit është ushqimi ideal për rritjen e shëndetshme dhe për zhvillimin e foshnjave dhe fëmijëve. Ai mbron nga diarreja dhe sëmundjet e tjera.

Kujdes: Ky produkt do të përdoret për foshnjat mbi 6 muaj. Kutia duhet të ruhet në një vend të freskët deri në 3 muaj pas hapjes. Qumështi formulë i përgatitur në shishe duhet të hidhet menjëherë pas çdo vakti ushqyerjeje.

Firma

Milupa

Linja

Aptamil

Mosha

Fëmijë

Forma

Kuti

Sasia

400gr

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Milupa – Aptamil 2 Comfort Qumësht për bebe (6-12 muaj)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART