Milupa – Aptamil 1 Qumësht për bebe (0-6 muaj)

(3 përshtypje mbi produktin)

1,490 Lekë2,620 Lekë

400gr

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Qumësht për foshnja nga 0-6 muaj

Përzierje unike prebiotikësh (scGOS/lcFOS); LCPUFA (zinxhir i gjatë acidesh yndyrore shumëfishe të pangopura); proteina; vitamina; antioksidantë; fibra prebiotike; hekur; kalcium dhe minerale të domosdoshme për rritjen e shëndetshme të bebes (në sasitë dhe raportet e duhura).

Shënim i rëndësishëm:

Qumështi i gjirit është ushqimi ideal për rritjen e shëndetshme dhe për zhvillimin e foshnjave dhe fëmijëve. Ai mbron nga diarreja dhe sëmundjet e tjera.

Kujdes: Ky produkt do të përdoret për foshnjat nën 6 muaj. Kutia duhet të ruhet në një vend të freskët deri në 3 muaj pas hapjes. Qumështi formulë i përgatitur në shishe duhet të hidhet menjëherë pas çdo vakti ushqyerjeje.

0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Milupa

Linja

Aptamil

Mosha

Fëmijë

Forma

Kuti

Sasia

400gr, 800gr

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  75%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
3 përshtypje për Milupa – Aptamil 1 Qumësht për bebe (0-6 muaj)
 • .

  Pershendetje! Ju lutem, dua te porosis 2 kuti Aptamil 1, 400 gr. Faleminderit.

 • .

  Pershendetje! Ju lutem, dua te porosis 2 kuti Aptamil 1, 400 gr. Ju falenderoj

  • FarmaCity F.

   Pershendetje, patjeter. Ju kontakuam ne email.

 • . (blerës i verifikuar)

  Eshte fantastik per vajzen time

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART