Microlife – Aparat për matjen e presionit të gjakut (BP B2 Basic)

8,500 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Microlife – Aparat për matjen e presionit të gjakut (BP B2 Basic)

Modeli BP B2 Basic ofron matjen e presionit të gjakut në mënyrë të besueshme dhe të saktë:

 • 30 memorie të dhënash për monitorim afatgjatë të niveleve të presionit të gjakut
 • Teknologji IHB * për zbulimin e parregullt të rrahjeve të zemrës që mund të ndikojë në presionin e gjakut
 • “Kontroll i përshtatjes së manshetës” siguron që mansheta të vendoset në mënyrë të saktë në krahun tua
 • Shpejtësi optimale dhe matje komode
 • Manshetë me cilësi të lartë, për madhësitë më të zakonshme të krahëve (M-L / 22-42 cm)

* Në rast të IHB rekomandohet të përsëritet matja. Nëse IHB shfaqet shpesh rekomandohet të konsultoheni me mjekun tuaj.

 

0/5 (0 Reviews)
Firma

Microlife

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Microlife – Aparat për matjen e presionit të gjakut (BP B2 Basic)”

LART