Microlife – Aerosol NEB 200

6,800 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Microlife – NEB 200

Microlife NEB 200 Active është një aerosol i përshtatshëm për të gjithë familjen. Në pak momente, ai është në gjendje të çlirojë traktin e frymëmarrjes dhe të sigurojë administrim të medikamenteve direkt ne mushkëri. Ky nebulizues e kthen medikamentin e lëngshëm në avull dhe personi mund ta thithë përmes maskës që përmban pajisja.

Përveç aparatit të aerosolit, përfshihet një maskë për të rritur, një maskë për fëmijë, një tub për gojën, një tub ajri, pesë filtra ajri zëvendësues dhe një çantë mbajtëse.

 • I sigurtë dhe higjenik
 • Aksesorët mund të lahen dhe dezinfektohen
Firma

Microlife

Mosha

Të gjithë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Microlife – Aerosol NEB 200”

LART