- 20%

Nuxe – Merveillance Krem sysh lifting për rrudha të dukshme

3,600 Lekë

(Merveillance Expert Yeux)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Të gjitha llojet e lëkurave
Falë kafeinës dhe tetrapeptideve kjo përkujdesje jo vetëm lëmon rrudhat, por zvogëlon edhe xhepat dhe rrathët e zinj rreth syve. Aplikohet në mëngjes dhe ose mbrëmje.

Rezultati: Sy të çlodhur, zvogëlim të rrudhave në numër, sipërfaqe dhe gjatësi. Lëkurë elastike dhe komforte.

Firma

Nuxe

Linja

Merveillance

Mosha

40+

Sasia

15ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nuxe – Merveillance Krem sysh lifting për rrudha të dukshme”

LART