Kryefaqja » Produktet » Femra » Fytyra » Kundër rrudhave » Nuxe – Merveillance Krem sysh lifting për rrudha të dukshme

Nuxe – Merveillance Krem sysh lifting për rrudha të dukshme

4,500 Lekë 3,600 Lekë

In stock

(Merveillance Expert Yeux)

In stock

Firma: ,
Kategoritë: , ,

Përshkrimi i Produktit

Të gjitha llojet e lëkurave
Falë kafeinës dhe tetrapeptideve kjo përkujdesje jo vetëm lëmon rrudhat, por zvogëlon edhe xhepat dhe rrathët e zinj rreth syve. Aplikohet në mëngjes dhe ose mbrëmje.

Rezultati: Sy të çlodhur, zvogëlim të rrudhave në numër, sipërfaqe dhe gjatësi. Lëkurë elastike dhe komforte.

Info. Shtesë

Firma

Nuxe

Linja

Merveillance

Mosha

40+

Sasia

15ml

Reviews

Nuk ka akoma përshtypje për këtë produkt.

Bëhu i pari që jep një përshtypje për “Nuxe – Merveillance Krem sysh lifting për rrudha të dukshme”

Your email address will not be published. Required fields are marked *