- 20%

Nuxe – Xhel hidratant për fytyrën për meshkuj

2,520 Lekë

(Gel Multi-functions Hydratant)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Të gjitha llojet e lëkurave, edhe ato më të ndjeshmet

Nuxe ka krijuar këtë xhel multifunksional për të përcjellë komoditet tek meshkujt. Ky produkt ushqen lëkurën dhe i jep asaj një teksturë më të butë.

Xhel ujor i lehtë dhe i freskët.

Përkujdesje e përditshme hidratuese, energjizuese që kufïzon stresin e lëkurës dhe matifïkuese falë ekstraktit të Enantia Chiorantha që zvogëlon përmasat e poreve dhe redukton sekretimin e sebumit.

Ky xhel ka veti antioksiduese dhe anti-inflamatore, nxit rigjenerimin e qelizave të lëkurës.

I përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurave.

Rezultati: E hidratuar në mënyrë perfekte, lëkura është më rezistente dhe qëndron e matifikuar gjatë gjithë ditës duke ruajtur rrezatimin e saj natyral

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikohet në mëngjes dhe mbrëmje mbi lëkurë të pastër. Mund të aplikohet edhe pas rrojes.

 

 

Firma

Nuxe

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

50ml

AQUA/WATER, GLYCERIN, DICAPRYLYL CARBONATE, HYDROLYZED ADANSONIA DIGITATA EXTRACT, DIMETHICONE, HYDROXYETHYL UREA, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, MACADAMIA INTEGRIFOLIA SEED OIL, BUTYLENE GLYCOL, BENZYL ALCOHOL, CAPRYLOYL GLYCINE, SODIUM HYDROXIDE, PARFUM/FRAGRANCE, RIBOSE, TOCOPHERYL ACETATE, CITRIC ACID, DIMETHICONE CROSSPOLYMER, ALLANTOIN, ALCOHOL, TETRASODIUM EDTA, DEHYDROACETIC ACID, AMMONIUM LACTATE, PHENOXYETHANOL, ENANTIA CHLORANTHA BARK EXTRACT, SODIUM HYALURONATE, CARBOMER, TOCOPHEROL, QUERCUS ROBUR BARK EXTRACT, OLEANOLIC ACID, LIMONENE

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nuxe – Xhel hidratant për fytyrën për meshkuj”

LART