- 10%

Nuxe – Xhel hidratant për fytyrën për meshkuj

2,835 Lekë 3,150 Lekë

(Gel Multi-functions Hydratant)

Përshkrimi i Produktit

Të gjitha llojet e lëkurave, edhe ato më të ndjeshmet
Xhel ujor i lehtë dhe i freskët. Përkujdesje e përditshme hidratuese, energjizuese që kufïzon stresin e lëkurës dhe matifïkuese falë ekstraktit të Enantia Chiorantha që zvogëion përmasat e poreve dhe redukton sekretimin e sebumit. Aplikohet në mëngjes dhe mbrëmje mbi lëkurë të pastër. Mund të aplikohet edhe pas rrojes.

I përshtatshem për të gjitha lojet e lëkurave.

Rezultati: E hidratuar në mënyrë perfekte, lëkura është më rezistente dhe qëndron e matifikuar gjatë gjithë ditës duke ruajtur rrezatimin e saj natyral

Firma

Nuxe

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

50ml

Lloji i lëkurës

Sensitive, Normale, Mikse, E yndyrshme

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nuxe – Xhel hidratant për fytyrën për meshkuj”

LART

×