- 10%

Nuxe – Xhel dushi për trup dhe flokë

1,260 Lekë 1,400 Lekë

Men Gel Douche Multi-Usages

Kategoria: Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Të gjitha llojet e lëkurave, edhe ato më të ndjeshmet.
Xhel dush me ekstrakte drunore që pastron pa tharë falë tensio-aktivëve të butë natyral për fytyrën, trupin dhe flokët në një gjest të vetëm. Aplikohet mbi lëkurë dhe flokë të lagur, shplahet.

Rezultati: Lëkurë e pastër, elastike dhe e butë. Flokë të lehtë dhe me shkëlqim.

Firma

Nuxe

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

200ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nuxe – Xhel dushi për trup dhe flokë”

LART

×