- 20%

Nuxe – Xhel rroje për burra kundër irritimeve

1,520 Lekë

Men Gel de Rasage Anti-irritations

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Të gjitha llojet e lëkurave, edhe ato më të ndjeshmet. Hipoalergjenik
Xhel rroje i përditshëm me ekstrakte drurësh që lehtëson rruajtjen dhe restauron filmin hidrolipidik. Shkumë e pasur dhe e dendur për një rruajtje precize, pa shkaktuar irritime. Përmban edhe derivate ureje që kufïzon shfaqjen e qimeve nën lëkurë. Aplikohet një masë xheli mbi lëkurën e lagur, Masazhohet, shkumohet dhe procedohet me rruajtjen.

Rezultati: Lëkurë e ruajtur në mënyrë perfekte, pa asnjë irritim.

Firma

Nuxe

Mosha

Të gjithë

Forma

Aerosol

Sasia

150ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nuxe – Xhel rroje për burra kundër irritimeve”

LART