- 10%

Nuxe – Deodorant për meshkuj 24 orësh

1,350 Lekë 1,500 Lekë

Deodorant Protection 24H

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Të gjitha llojet e lëkurave, edhe ato më të ndjeshmet
Mbrojtës 24 orësh, i padukshëm që nuk i njollos veshjet. Pa kripëra alumini, pa alkool. Me veprim qetësues dhe mbrojtës për një kohë të gjatë falë ujit floral të Sherebelës që zvogëlon transpirimin e tepërt. Aplikohet në lëkurë të pastër dhe sa here që e ndjeni të nevojshme.

Rezultati : Mbrojtje e sigurtë gjatë gjithë ditës.

Firma

Nuxe

Mosha

Të gjithë

Forma

Roll-on

Sasia

50ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nuxe – Deodorant për meshkuj 24 orësh”

LART

×