- 20%

Nuxe – Multi-Purpose After-Shave Balm

2,560 Lekë

Baume Apres-Rasage Multi-Functions

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Nuxe – Balsam pas rroje shumë-funkionësh

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave, edhe ato më të ndjeshmet.
Balsam pas rroje me veprim të trefishtë: qetësues, hidratues dhe çlodhës.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave, edhe ato më të ndjeshmet.

Rezultati: Tërheqjet dhe skuqjet zhduken. Lëkura rigjen komfort dhe elasticitet, është e çlodhur dhe më rezistente.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikohet pas rruajtjes. Ideal pas Gel de rasage.

 

Firma

Nuxe

Sasia

50ml

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nuxe – Multi-Purpose After-Shave Balm”

LART