Medela – Purelan 100 (krem me lanolinë)

(2 përshtypje mbi produktin)

1,640 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Medela Purelan është një balsam me përmbajtje 100% lanoline, e formuluar specifikisht për nënat që kanë dhimbje, çarje apo gji të irrituar nga gjidhënia.

Për të kaluar problemet e gjirit, PureLan mbron lëkurën nga tharja. Me një përbërje të purifikuar 100% lanolinë nuk përmban asnjë shtesë apo konservantë.

Nuk është e nevojshme ta hiqni gjatë gjidhënies. Gjithashtu mund të përdoret në çdo pjesë të thatë të lëkurës së trupit të nënës apo bebit.

Udhëzime mbi përdorimin

Ngrohni kremin (me teksturë dylli) në duart tuaja dhe aplikoni në gji pas ushqyerjes së fëmijës. Lexoni instruksionet në paketim për përdorim të kujdesshëm dhe për këshillat e dhëna.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Medela

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

37gr

100% Ultra Pure Lanoline USP/EP (Wool Wax).

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  67%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
2 përshtypje për Medela – Purelan 100 (krem me lanolinë)
 • Irena H. (blerës i verifikuar)

  Medela, nje zgjidhje perfekte per gjirin

 • .

  I domosdoshem per cdo nene pas lindjes

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART