Max OptiFresh – Solucion për lente

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

Ekspertë në përkujdesjen e syve dhe lenteve.

Max OptiFresh pastron, dezinfekton dhe hidraton sytë tuaj dhe lentet e kontaktit për gjithë ditën.
Max OptiFresh është prodhuar në kushte cilësie strikte, i çertifikuar  ISO 13485/ISO 9001, i sigurtë për përdorim.

 • I mban lentet tuaja larg nga bakteret dhe mikrobet.
 • Heq proteinat dhe papastërtitë
 • Ruan lageshtinë dhe parandalon tharjen
 • Lubrifikon lentet për më shumë komfort në sy

Udhëzime mbi përdorimin

Mbajini lentet në solucion për 4 orë.

Info. Shtesë

Firma

MaxVue Vision

Forma

Flakon

Sasia

60ml, 120ml, 360ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Max OptiFresh – Solucion për lente”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART