Matchstick Monkey – Teething Toy

2,000 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Matchstick Monkey – Teething Toy 

Argëtues, fleksibël dhe me përmasa perfekte për duar të vogla. Gungat me teksturë të Matchstick Monkey ndihmojnë në arritjen dhe qetësimin e dhëmballëve të pasmë me lehtësi, pa nevojë për gishta.

Kruajtëset e dhëmbëve vijnë në ngjyra argëtuese!

Info. Shtesë

Firma

Matchstick Monkey

Mosha

Fëmijë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Matchstick Monkey – Teething Toy”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART