Matchstick Monkey – Starter Set

2,800 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Matchstick Monkey – Starter Set

Set i përsosur gjatë periudhës kur dalin dhëmbët e parë të foshnjes tuaj.

Seti përmban të gjitha aksesorët thelbësor për të qetësuar dhimbjen e daljes së dhëmbëve të vogëlushit tuaj.

Seti përmban:

 1. Kruajtëse dhëmbësh të sheshtë
 2. Kruajtëse dhëmbësh Monkey
 3. Gishtëz/furcë silikoni

Setet e fillimit për periudhën gjatë daljes së dhëmbëve vijnë në një sërë karakteresh dhe ngjyrash të ndryshme!

Info. Shtesë

Firma

Matchstick Monkey

Mosha

Fëmijë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Matchstick Monkey – Starter Set”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART