Matchstick Monkey – Plush Monkey

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

Matchstick Monkey – Plush Monkey

Një shok i lezetshëm i butë dhe përkëdhelës për të vegjlit.

Fëmijëa juaj do të argëtohet duke shtypur duart dhe këmbët jo të njëtrajtshme të pellushit të tij në formë majmuni. Lodrën mund ta varni tek krevati ose karroca e fëmijës suaj për t’i bërë shoqëri kudo që shkoni!

Majmunët tanë prej pellushi vijnë në tre madhësi të ndryshme!

Info. Shtesë

Firma

Matchstick Monkey

Mosha

Fëmijë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Matchstick Monkey – Plush Monkey”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART