Matchstick Monkey – Monkey Teether

2,000 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Matchstick Monkey – Monkey Teether

Argëtues dhe fleksibël, të vegjlit tuaj mund të luajnë, ndërsa qetësojnë mishrat e dhëmbëve.

Teknologjia Antimikrobiale BioCote® ndihmon në mbajtjen larg mikrobeve, ndërsa gungat me teksturë ndihmojnë në arritjen dhe qetësimin e dhëmbëve të pasëm me lehtësi, pa nevojë për gishta.

Kurjatëset e dhembëve Monkey vijnë në ngjyra argëtuese!

Info. Shtesë

Firma

Matchstick Monkey

Mosha

Fëmijë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Matchstick Monkey – Monkey Teether”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART