Matchstick Monkey – Mini Monkey Teether

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

Matchstick Monkey – Mini Monkey Teether

Një kruajtëse dhëmbësh argëtuese dhe fleksibël me teksturë që është e përsosur për foshnjat shumë të vogla. Teknologjia Antimikrobiale BioCote® ndihmon në mbajtjen larg mikrobeve, ndërkohë që gungat me teksturë masazhojnë butësisht mishrat e dhëmbëve të fëmijës tuaj për të lehtësuar dhimbjen.

E këndshme dhe kompakte, Mini Monkey është perfekt për t’u mbajtur në çantën tuaj të foshnjës kur jeni në lëvizje.

Info. Shtesë

Firma

Matchstick Monkey

Mosha

Fëmijë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Matchstick Monkey – Mini Monkey Teether”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART