Matchstick Monkey – Flat Teether

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

Matchstick Monkey – Flat Teether 

Të vogla, të lehta dhe me përmasa perfekte për duar të vogla. Teknologjia Antimikrobiale BioCote® ndihmon në mbajtjen larg mikrobeve, ndërkohë që gungat me teksturë masazhojnë butësisht mishrat e dhëmbëve të fëmijës tuaj për të lehtësuar dhimbjen.

Perfekte për t’u mbajtur në çantën tuaj të foshnjës kur jeni në lëvizje.

Flat Face Teether vijnë në personazhe emocionues.

Info. Shtesë

Firma

Matchstick Monkey

Mosha

Fëmijë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Matchstick Monkey – Flat Teether”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART