- 20%

Nuxe – Maskë pastruese me petale trëndafili

2,400 Lekë

Masque Purifiant Doux aux Pétales de Rose

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Fytyrë dhe Dekolte – Lëkura të ndjeshme
Përkujdesje e përqendruar e formuluar me ujë floral të petaleve të trëndafilit të Damaskut me glicerinë vegjetale dhe ujë rozmarine për të ngushtuar poret dhe qartësuar, me kaolinë dhe pudër orizi për të purifikuar dhe freskuar lëkurën.
Aplikohet në fytyrë dhe dekolte, lihet të veprojë për 5-10 minuta, më pas shplahet.

1 herë në javë për lëkura të thata, 1-2 herë në javë për lëkura normale mikse. Për më tepër efïkasitet aplikojeni pas përdorimit të eksfoliantit të Nuxe.
Pa paraben.

Rezultati: Pore më të mbiedhura, lëkurë më e qartë dhe e freskët.

Firma

Nuxe

Sasia

50ml

Mosha

Të gjithë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nuxe – Maskë pastruese me petale trëndafili”

LART