- 20%

Nuxe – Maskë hidratuese dhe qetësuese 24 orëshe (Fraiche de Beaute)

2,320 Lekë

(Masque Creme Fraiche de Beaute)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Maskë e fresket rihidratuese dhe qetësuese 24 orëshe.
Maskë e vërtetë mirëqenieje dhe freskie intensive që mposht etjen e lëkurës së dehidratuar. Forme galenike inovative që siguron ekuilibër të përkryer midis komfortit dhe freskisë.
Lihet të veprojë për 10 min, dhe pjesa e mbetur masazhohet derisa të depërtojë plotësisht.
Rezultati : Lëkurë e ushqyer dhe e rigjeneruar intensivisht.

Firma

Nuxe

Linja

Fraiche de Beaute

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nuxe – Maskë hidratuese dhe qetësuese 24 orëshe (Fraiche de Beaute)”

LART