Maska kirurgjikale

(1 përshtypje mbi produktin)

 • Maskë një përdorimëshe
 • Frymëmarrje e lehtë
 • Pllakë e adaptueshme në pjesën e hundës

This product is currently out of stock and unavailable.

Kategoritë: ,

Info. Shtesë

Forma

Copë

Sasia

50

Ngjyra

Blu, E zezë

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Maska kirurgjikale
 • Arba C. (blerës i verifikuar)

  Material shume i mire dhe i plote.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART