Martiderm – Proteos Liposome Ampoules

4,290 Lekë

Ampula kundër shenjave të plakjes për lëkurë të yndyrshme

Përshkrimi i Produktit

Martiderm Proteos Liposome Ampoules

Proteos Liposome Ampoules është një formulë jo vajore me proteoglikane, vitaminë C + vitaminë E liposomale dhe ekstrakt lajthie në një format ampule, për të parandaluar dhe trajtuar shenjat e plakjes.

Funksionon që në përdorimin e parë duke hidratuar dhe ndriçuar lëkurën. Përdorimi i përditshëm parandalon dhe korrigjon rrudhat dhe rrit qëndrueshmërinë e lëkurës.

Përbërësit aktiv:

 • Proteoglikane – Ofron strukturë dhe hidraton lëkurën
 • Vitaminat liposomale C dhe E – Efekt antioksidant

Efektet e përdorimit:

 • 72%  efikasitet antioksidant kundër rrezatimit UVA
 • 90% shkëlqim i lëkurës
 • 93% forcim i lëkurës
 • 41% hidratim i lëkurës

Udhëzime mbi përdorimin

Tundeni ampulën butësisht. Përdorni Easy Open për të hapur ampulën duke ndjekur udhëzimet në kuti. Aplikoni gjysëm ampule në fytyrë dhe qafë. Masazhojeni butësisht derisa të përthithet plotësisht.

Firma

Martiderm

Mosha

Të gjithë

Forma

Ampula

Sasia

10

Aqua (Water), Propylene Glycol, Glycerin, Glycine Soja (Soybean) Protein, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Glyceryl Polyacrylate, Lecithin, Pentylene Glycol, Alcohol, Sodium Hydroxide, Potassium Phosphate, Parfum (Fragrance), Potassium Sorbate, Sodium Benzoate

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Martiderm – Proteos Liposome Ampoules”

LART