Martiderm – Proteos Hydra Plus Ampoules

4,290 Lekë

Ampula hidratuese me vit.C që ndihmon kundër rrudhave

Përshkrimi i Produktit

Martiderm Proteos Hydra Plus Ampules

Proteos Hydra Plus Ampoules është një formulë hidratuese dhe forcuese me proteoglikane dhe vitaminë C që hidraton intensivisht, e bën të shndritshme, ka fuqi antioksidante dhe ndihmon në reduktimin e rrudhave.

Proteos Hydra Plus nga MartiDerm vjen në një format ampule me vitaminë C. Ampulat fillojnë të funksionojnë që në përdorimin e parë duke hidratuar dhe ndriçuar lëkurën si dhe duke e lënë atë më të lëmuar. Përdorimi i përditshëm parandalon dhe korrigjon rrudhat dhe rrit qëndrueshmërinë e lëkurës.

Përbërësit aktiv:

 • Proteoglikane – Ofron strukturë dhe hidraton lëkurën.
 • Vitaminë C – Antioksidant i fuqishëm.

Efektet e përdorimit:

 • 91% efikasitet antioksidant kundër rrezatimit UVA
 • 89% shkëlqim i lëkurës
 • 89% forcim i lëkurës
 • 38% hidratim i lëkurës

Udhëzime mbi përdorimin

Tundeni ampulën butësisht. Përdorni Easy Open për të hapur ampulën duke ndjekur udhëzimet në kuti. Aplikoni gjysëm ampule në fytyrë dhe qafë. Masazhojeni butësisht derisa të përthithet plotësisht.

Firma

Martiderm

Mosha

Të gjithë

Forma

Ampula

Sasia

10

PROPYLENE GLYCOL, AQUA (WATER), ASCORBIC ACID, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) PROTEIN, POLYSORBATE 80, GLYCERYL LINOLEATE, GLYCERYL LINOLENATE, TOCOPHEROL, GLYCERYL OLEATE, GLYCERYL PALMITATE, GLYCERYL STEARATE, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL, PARFUM (FRAGRANCE), SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Martiderm – Proteos Hydra Plus Ampoules”

LART