Martiderm – Platinum Photo Age HA+

7,740 Lekë

Ampula me vitaminë C, Proteum 89+ dhe acid hialuronik kundër shenjave të plakjes dhe fotoplakjes

Përshkrimi i Produktit

Martiderm Platinum Photo Age HA+

Photo Age HA+ janë ampula të formuluara nga sinergjia e vitaminës C, Proteum 89+ dhe acidit hialuronik. Lehtësisht e përthithshme, hidraton dhe ndriçon lëkurën si dhe zbut pamjen e rrudhave për një pamje më rinore. Falë 15% vitaminë C-Tech, 3% Proteum 89+, acidit hialuronik me peshë molekulare të ulët, kompleksin kundër radikaleve të lira dhe kompleksin riparues parandalon dhe zvogëlon shenjat e fotoplakjes si: linjat e shprehjes, rrudhat, njollat ​​e errëta dhe lëshimin e lëkurës, ndërsa mbron lëkurën nga agresionet e përditshme për shkak të fuqisë së saj antioksidante.

Përbërësit aktiv:

 • Vitamina C-Tech – Efekt antioksidant
 • Proteum 89+ – Proteoglikani ekskluziv

Efektet e përdorimit:

 • 13% rritje e sintezës së kolagjenit
 • 33% hidratim i lëkurës
 • 33% reduktim i rrudhave
 • 83% parandalim i shenjave të fotoplakjes

Udhëzime mbi përdorimin

Tundeni ampulën butësisht. Përdorni Easy Open për të hapur ampulën duke ndjekur udhëzimet në kuti. Aplikoni gjysëm ampule në fytyrë dhe qafë. Masazhojeni butësisht derisa të përthithet plotësisht.

Firma

Martiderm

Mosha

Të gjithë

Forma

Ampula

Sasia

10 x 2ml

Aqua (Water), Propanediol, Disiloxane, Ascorbic Acid, Dimethicone, Ascorbyl Glucoside, Cyclopentasiloxane, Bifida Ferment Lysate, PEG-12 Dimethicone, Ethoxydiglycol, Vaccinium Macrocarpon (Cranberry) Seed Oil, Butylene Glycol, Citronellyl Methylcrotonate, Glycerin, Glyceryl Linoleate, Retinyl Palmitate, Sodium Lactate, Sodium PCA, Glyceryl Oleate, Sodium Hyaluronate, Glycine Max (Soybean) Polypeptide, Glyceryl Linolenate, Lactic Acid, Fructose, Glycine, Inositol, Niacinamide, Urea, Dimethylmethoxy Chromanol, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Glycine Soja (Soybean) Oil, Sorbitan Oleate, Sodium Hydroxide, Polysorbate 80, Glyceryl Palmitate, Sodium Metabisulfite, Glyceryl Stearate, Acetic Acid, Xanthan Gum, Parfum (Fragrance), Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Martiderm – Platinum Photo Age HA+”

LART