Martiderm – Platinum Lip Supreme Balm

3,380 Lekë

Lip balm zbutës dhe volumizues

In stock

Përshkrimi i Produktit

Martiderm Platinum Lip Supreme Balm

Lip Supreme Balm është një zbutës për buzët që shton volumin, mbush dhe rikonturon buzët duke ofruar një shkëlqim natyral dhe një ndjesi të këndshme freskie. Me përbërësit e tij novatorë, ky zbutës i buzëve lufton hollimin e buzëve dhe i hidraton menjëherë buzët duke i lënë ato të buta. Rinovon pamjen e buzëve dhe ka një efekt të menjëhershëm fryrës për buzë më me volum dhe më të konturuara.

Përbërësit aktiv:

 • Acidi hialuronik – hidratues dhe forcues.
 • 3D-Peptid – ofron volum dhe qëndrueshmëri.

Efektet e përdorimit:

 • 53% buzë më të buta
 • 87% buzë më të hidratuara
 • 84% buzë më të lëmuara
 • 84% buzë plot shkëlqim

Udhëzime mbi përdorimin

Hiqni kapakun. Aplikojeni në buzët e pastra në mëngjes dhe në mbrëmje.

Firma

Martiderm

Mosha

Të gjithë

Forma

Stick

Sasia

4.5ml

Hydrogenated Castor Oil/​Sebacic Acid Copolymer, Hydrogenated Polyisobutene, Polybutene, Squalane, Phenyl Trimethicone, Glycine Soja (Soybean) Protein, Isododecane, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Isohexadecane, Ethylene/​Propylene/​Styrene Copolymer, Butylene/​Ethylene/​Styrene Copolymer, Menthyl Ethylamido Oxalate, Calcium Sodium Borosilicate, Propylene Carbonate, Portulaca Pilosa Extract, Olea Europaea (Olive) Fruit Extract, Ci 75470 (Carmine), Tripeptide-1, Palmitoyl Tripeptide-38, Sodium Hyaluronate, Olea Europaea (Olive) Leaf Extract, Cetearyl Ethylhexanoate, Disteardimonium Hectorite, Ci 77891 (Titanium Dioxide), Sorbitan Isostearate, Xanthan Gum, Aqua (Water), BHT, Tin Oxide, Alcohol, Sucrose Cocoate, Phenoxyethanol

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Martiderm – Platinum Lip Supreme Balm”

LART