- 20%

Martiderm – GF Vital-Age Normal/Combination Skin

Original price was: 12,610 Lekë.Current price is: 10,088 Lekë.

Krem hidratues për lëkurë normale ose mikse

Përshkrimi i Produktit

Martiderm GF Vital-Age Normal/Combination Skin

GF Vital-Age Normal/Combination Skin është një krem rigjenerues dhe hidratues afatgjatë për lëkurë normale dhe mikse që rivitalizon dhe rigjeneron me një efekt mattifikues. Nxit sintezën e kolagjenit dhe acidit hialuronik.

Përmirëson teksturën e tij ndërkohë që hidraton, riparon dhe mbron pasi përmban një faktor të rritjes epidermale dhe një kompleks hidratues.

Përbërësit aktiv:

 • Faktori i rritjes epidermale – Mban funksionet e lëkurës në gjendje optimale.
 • Kompleksi i riparimit – Mbron nga dëmtimet e shkaktuara nga rrezatimi UV.

Efektet e përdorimit:

 • 27% hidratim i menjëhershëm.

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni një sasi të vogël kremi duke përdorur spatullën. Aplikojeni çdo mëngjes në fytyrë, qafë dhe dekolte. Masazhojeni butësisht derisa të përthithet plotësisht.

Firma

Martiderm

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

50ml

AQUA, SILICA, PROPYLENE GLYCOL, TITANIUM DIOXIDE, CETYL ALCOHOL, DODECANE ISOPROPYL MYRISTATE, GLYCERYL STEARATE, DICAPRYLYL ETHER, DIMETHICONE, STEARYL DIMETHICONE PEG,75 STEARATE, NICOTIANA BENTHAMIANA HEXAPEPTIDE,40 SH, OLIGOPEPTIDE,1/PHOSPHATE BUFFERED SALINE, LACTIC ACID, UREA, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) SEED EXTRACT, GLYCERIN, PARFUM, OCTADECENE, CETETH,20, STEARETH,20, PENTYLENE GLYCOL, SODIUM BENZOATE, TRIETHANOLAMINE, PHENETHYL ALCOHOL, CAPRYLYL GLYCOL, POTASSIUM SORBATE, SERINE, SODIUM LACTATE, SORBITOL, DISODIUM EDTA POLYACRYLATE CROSSPOLYMER,6, SODIUM CHLORIDE, ALLANTOIN

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Martiderm – GF Vital-Age Normal/Combination Skin”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART