Martiderm – GF Vital-Age Night Cream

12,610 Lekë

Krem nate hidratues

Përshkrimi i Produktit

Martiderm GF Vital-Age Night Cream

GF Vital-Age Night Cream është një krem ​​nate që rikthen vitalitetin në lëkurë duke hidratuar dhe ushqyer intensivisht dhe duke ndihmuar në rikthimin e qëndrueshmërisë dhe elasticitetit, gjithashtu ka një veprim të fuqishëm kundër rrudhave. Përbërësit rigjenerojnë, hidratojnë, ushqejnë dhe mbrojnë lëkurën nga radikalet e lira. Zbutësit si vaji i makadamisë, gjalpi shea dhe vaji i jojobas reduktojnë humbjen transepidermale të ujit.

Kremi i natës mbron lëkurën nga agresionet e përditshme, e bën atë më të fortë dhe e hidraton intensivisht.

Përbërësit aktiv:

 • Faktori i rritjes epidermale – Mban funksionet e lëkurës në gjendje optimale.
 • Vaj jojoba – Hidratues për lëkurë të thatë.

Efektet e përdorimit:

 • 40% rritje e menjëhershme e hidratimit.
 • 32% hidratim i zgjatur pas 4 orësh.

 

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni një sasi të vogël kremi duke përdorur spatulën. Aplikojeni çdo natë në fytyrë, qafë dhe dekolte. Masazhojeni butësisht derisa të përthithet plotësisht.

Firma

Martiderm

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

Akneike, Atopike, Sensitive, E thatë, Normale, Mikse, E yndyrshme

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Martiderm – GF Vital-Age Night Cream”

0.1% Quinitine and 10% Tocopherol, 1% Microencapsulated retinol Jojoba, macadamia and shea oils

LART