- 10%

Madara – Volcano Scrub Soap

1,026 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Madara – Volcano Scrub Soap

Sapun pastrues me minerale vullkanike dhe aromë natyrale. Rëra e zezë e llavës heq butësisht të gjitha papastërtitë dhe qelizat e vdekura, duke e lënë lëkurën tuaj të freskët, të ushqyer dhe të butë. Bazuar në vajin e kokosit natyral.

 • Pa sulfate
 • Pa vaj palme
 • Vegan
 • Pa sulfat
 • Pa gluten
 • Pa mikroplastikë
 • 100% e biodegradueshme

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në lëkurë të lagur. Më pas shpëlajeni.

Firma

Madara

Mosha

Të gjithë

Forma

Sapun

Sasia

1

Sodium Cocoate [1]Aqua (Water)Glycerin [1]Coconut AcidPerfume (Fragrance)Ci 77891 (Titanium Dioxide)Volcanic SandSimmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil [2]Sodium CitrateSodium ChlorideMica (Ci 77019)BetaineEugenol [3]Limonene [3]Linalool [3]

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Madara – Volcano Scrub Soap”

LART